O MNIE

Drogi Gościu.

Jeśli jesteś na tej stronie, to zapewne chcesz się dowiedzieć czegoś o mnie, autorce tego bloga. Nie wiem, czy spełnię Twoje oczekiwania, gdyż mój świat jest trudny do opisania.
Mam na imię Monika. To jedno jest pewne. Moje życie to ciągłe poszukiwanie, nieustające inspirowanie się...światem. Każdego dnia staram się dać sobie szansę na refleksję, na zatrzymanie się i spojrzenie na rzeczywistość z innej perspektywy. 
Pracuję z ludźmi i to od nich czerpię najwięcej. To spotkane osoby dają mi energię, by wciąż się rozwijać i doskonalić swój warsztat. Rozmowy z innymi pozwalają mi porządkować myśli, naprowadzają na nowe rozwiązania i idee. 

Kocham tworzyć, ponieważ daje mi to przestrzeń do wyrażania emocji. Sztuka (pisanie, fotografia, teatr, taniec) pozwala być sobą, rozwinąć skrzydła i poczuć się wolnym. Jest światem, w którym czuję się szczęśliwa.
Wiele lat temu, w jakiejś książce znalazłam zdanie Jestem początkiem, ale nie mam końca. Te słowa chyba najlepiej opisują to, kim jestem - początkiem opowieści, która trwa, zmienia się, rozwija i na razie nie zastanawia się, gdzie jest ostateczna kropka.


KONTAKT
monika.rokicka.art@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz